jak_organizujemy_przeprowadzkiporadnik_jak_zabezpieczyc_towaropis_transport_kraków

Poradnik

Jak zorganizować przeprowadzkę (porady):

Jeżeli już wybrałeś naszą firmę przeprowadzkową :) zarezerwuj termin i ustal godzinę. Możesz tez wcześniej zamówić u nas potrzebne materiały tj.: taśmy klejące, kartony do pakowania rzeczy osobistych i książek, worki na ubrania , folie strecz itp. które dostarczymy we wcześniejszym terminie.

Zabezpieczanie i przygotowanie towaru:

materiały przeprowadzkoweMEBLE – wyjąć luźne półki , jeżeli jest taka możliwość to również szklane części , następnie pozaklejać taśmą drzwiczki i wszystkie ruchome części tak aby się nie otwierały podczas przenoszenia, drobne elementy typu klucze można zamknąć w jednej z szafek żeby się nie zgubiły. Jeżeli jest możliwość wyniesienia w całości nie należy rozkręcać mebli na części.

SPRZĘT AGD- większe agd zabezpieczyć przed otwarciem czyli lodówki, zmywarki, kuchenki, w pralce dodatkowo zabezpiecz taśmą bęben aby się nie poruszał , drobne agd można owinąć folią strecz ewentualnie zapakować w oryginalne opakowania.

SPRZĘT RTV- zapakuj w oryginalne opakowania a jeżeli nie jest to możliwe to zawiń folią zabezpieczającą , dodatkowo telewizory i monitory przed owinięciem można obłożyć kocem co uchroni ekran przed uszkodzeniem

POZOSTAŁE – książki i rzeczy osobiste pakuj w kartony zaklejając je dokładnie taśmą klejącą , ubrania można zapakować w worki

Uwaga! Na Twoje życzenie możemy wykonać wszystkie bądź wybrane czynności


ŻYCZYMY UDANEJ PRZEPROWADZKI :)

span
Kontakt
EURO-TRANS zż
tel.: 517-515-514
e-mail: kontakt@krakow-przeprowadzki.com.pl
google_plus facebook
Ubezpieczenie
ubezpieczenie_przeprowadzek
Zaufali nam:
logo_firmy
Opinie klientów
cudzyslow Dziękuje serdecznie firmie Euro-Trans zż za zorganizowanie kompleksowej przeprowadzki z Rabki do Warszawy.Firma spisała się na medal cały towar został zabezpieczony i bezpiecznie dotarł na miejsce.
Michał już z Warszawy;)
Więcej opini w Google
mapa KML