jak_organizujemy_przeprowadzkiporadnik_jak_zabezpieczyc_towaropis_transport_kraków

Nasza oferta

Przeprowadzki indywidualne:

przeprowadzka_prywatnaTo przeprowadzki prywatnych gospodarstw domowych tj: mieszkania większe i mniejsze, domy, domki jednorodzinne, pokoje, i wiele innych. Z naszą pomocą szybko i bezstresowo przeprowadzisz się z punktu A do punktu B. Oferujemy pomoc w całym zakresie prac z tym związanym. Od pakowania towaru kończąc na porządkach po przeprowadzce. Dostarczymy również niezbędnych narzędzi potrzebnych podczas przeprowadzki czyli kartonów na przedmioty drobne, foli ochronnych, itp. Wraz z doświadczoną załogą gwarantujemy usługi najwyższej jakości.

Przeprowadzki Firm:

Specjalna oferta dla firm. Z nami przeniesiesz każdy urząd , biuro , sklep i inną instytucje w dowolne miejsce na terenie Polski i nietylko. Nie musisz się o nic martwić , nasz odpowiednio przeszkolony i doświadczony personel, wyposażony w profesjonalny sprzęt do transportu i zabezpieczeń towaru pozwoli bezpiecznie przetransportować Twój dobytek we wskazane miejsce.
zawsze dopasowujemy się do warunków naszego zleceniodawcy,
dotrzymujemy terminów wykonania zlecenia,
potrafimy sprostać trudnym i nietypowym zadaniom.
Jeżeli zajdzie taka potrzeba w każdej chwili zorganizujemy dodatkowe pojazdy oraz pracowników!!!przeprowadzka_biura

Transport niewielkiej ilości towaru:

Potrzebujesz przetransportować sprzęt agd lub rtv, szafę, łóżko, pudła z drobnymi przedmiotami, a nie chcesz dużo płacić. To dobrze trafiłeś!!! Pomożemy Ci w tym za niewielką cenę. Zadzwoń do nas a wspólnie ustalimy koszta.


Przeprowadzki w kraju i za granice:

Zajmujemy sie przeprowadzkami jak i transportem towarów na terenie Polski i za granice.Na dowolną odlegość w granicach Unii Europejskiej.transport_mebli_kraków

Transport Bagażowy:

Potrzebujesz przewieźć kilka bagaży, ubrań, drobnych przedmiotów za niewielką cenę??? Zadzwoń do nas i zapytaj o tą usługę, a miło zaskoczymy Cię ceną!!!


Utylizacja niepotrzebnego sprzętu:

Jeżeli potrzebujesz pozbyć sie starych lub niepotrzebnych przedmiotów tj: lodówki, pralki, telewizory, meble, i wielu innych zbędnych rzeczy to zadzwoń do nas, a my już się tym zajmiemy. Odbierzemy towar od Ciebie, a Ty już o nic nie musisz się martwić.

Magazynowanie towaru:

Przeprowadzasz się i nie masz gdzie przechować swoich rzeczy???
Chcesz żeby towar został dostarczony w późniejszym czasie???
To już nie ma problemu, zajmiemy się tym. Posiadamy magazyny w których przechowamy bezpiecznie każdy Twój towar na dowolny czas!!!


Wynajem pracowników:

Załadunek, rozładunek, transport wewnątrz budynku, przemeblowania itp. Jeżeli potrzebujesz silnych rąk do pomocy w swoim domu lub firmie to chętnie służymy pomocą. Oferujemy wynajem pracowników wraz ze specjalistycznym sprzętem do tego typu prac. Sprawdź, a na pewno się nie zawiedziesz!!!

span
Kontakt
EURO-TRANS zż
tel.: 517-515-514
e-mail: kontakt@krakow-przeprowadzki.com.pl
google_plus facebook
Ubezpieczenie
ubezpieczenie_przeprowadzek
Zaufali nam:
logo_firmy
Opinie klientów
cudzyslow Dziękuje serdecznie firmie Euro-Trans zż za zorganizowanie kompleksowej przeprowadzki z Rabki do Warszawy.Firma spisała się na medal cały towar został zabezpieczony i bezpiecznie dotarł na miejsce.
Michał już z Warszawy;)
Więcej opini w Google
mapa KML